O firmie

Polka to Studio Grafiki Użytkowej zbudowane na pasji, wiedzy oraz doświadczeniu w branży graficznej i reklamowej. Siedziba pracowni graficznej znajduje się w rejonie malowniczego Podlasia, a kreatywność i serce do pracy twórczej nie mają granic. : )

Co mogę dla Ciebie zrobić:

Przygotowuję projekty graficzne dla małych i dużych firm.

Pomogę Ci stworzyć spójną i skuteczną oprawę graficzną, dopasowaną do Twoich potrzeb. Kompleksowo i solidnie zajmę się Twoim zleceniem, bo wiem, że zasługujesz na to, aby być dumnym ze swojego biznesu. Biznesu, który reprezentuje Ciebie i Twoje wartości.
Pomogę Ci zadbać o Twoją firmę.

Doświadczenie w realizacji zleceń:

Od niemal 10 lat działam w branży i wykonałam już setki projektów we współpracy z małymi oraz dużymi firmami. Przez wiele lat pracowałam w agencji kreatywnej na różnych stanowiskach, odpowiadałam za wiele procesów, dzięki czemu znam specyfikę grafiki użytkowej “od podszewki”.

Wieloletnia współpraca w bliskim kontakcie z klientami i ich potrzebami, utwierdziła mnie w tym, że to co robię jest dla mnie szalenie ważne. Moje serce rwało się po większą świadomość budowania wizerunku, zaangażowanie i wsparcie, dlatego powstał pomysł na markę “polka”, która została oficjalnie zarejestrowana w 2023 r.

Jest mi szalenie miło, że jesteś tutaj razem ze mną.