Jaki jest czas oczekiwania na projekt?

Czas potrzebny na przygotowanie projektu na zamówienie wynosi do 5 dni roboczych i jest liczony od momentu opłacenia zamówienia + dostarczenia niezbędnych plików do procesu projektowania (np. przesłania logo lub treści).

W opisie każdego produktu jest podany czas potrzebny na jego wyprodukowanie, wysyłka następuje w ten sam lub najbliższy dzień roboczy. 

Jeżeli w obrębie jednego zamówienia jest realizowanych kilka różnych produktów – czas wysyłki całości będzie wyznaczał produkt z najdłuższym terminem realizacji.

Zamawiając produkt z indywidualnym, personalizowanym projektem graficznym Zamawiający otrzymuje wizualizację / plik poglądowy zaprojektowanego produktu oraz gotowy, wydrukowany produkt (lub w przypadku grafiki do internetu – gotową grafikę do udostępnienia w internecie)

Cena produktów zamawianych w Sklepie nie zawiera pliku otwartego / pliku z projektem do wykorzystania w innych drukarniach.

Tak, sklep jest prowadzony przez zarejestrowaną firmę i wystawia faktury brutto, zwolnione z VAT na podstawie art. 113 ust. 1 i 9 ustawy o podatku od towarów i usług).
Podczas składania zamówienia należy zaznaczyć opcję faktury i podać dane na jakie ma być wystawiona.

Tak, zamówienie może być wysłane za granicę. 

Cena przesyłki jest uzależniona od kraju docelowego i wagi paczki – aby ustalić szczegóły wysyłki należy przesłać informacje o ilości produktów oraz podać adres wysyłkowy na mail bok@polka-studiografiki.pl – w wiadomości zwrotnej zostanie przedstawiona wycena paczki zagranicznej.